Szafy na wymiar Poznań

Szafy wnękowe

Są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce efektywnie zagospodarować swoją przestrzeń. Wykonane na wymiar, idealnie wpasowują się we wnętrze, nadając mu wyjątkowego charakteru oraz wyglądu. Zapewniają nie tylko swobodę i komfort użytkowania, ale i zwiększają swoją funkcjonalność i użyteczność przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych. Szafy na wymiar to synonim funkcjonalności. Dzięki nim możemy zagospodarować niemal każdą przestrzeń pomieszczenia, włączając w to skosy na poddaszu, niewykorzystaną do tej pory wnękę w pokoju bądź całą ścianę, która może przeistoczyć się w przepiękny oraz funkcjonalny mebel. Sami możemy decydować o jej kolorystyce, o materiałach jakie zostaną użyte. Wnętrze komponujemy według własnych potrzeb. W tej kwestii pole manewru jest niemal nieograniczone, czego nie mamy decydując się na gotowy mebel ze sklepu.

Szafy wnękowe mogą być z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi, na zawiasach. Dostępność materiałów pozwala na wybór frontu drzwi. Począwszy od płyty laminowanej, przez lustro na szkle matowym lub z połyskiem kończąc.

Szafy przesuwne na wymiar

W zależności od szerokości pomieszczenia czy też wnęki szafy mogą być 2, 3, 4, 5, 6 drzwiowe w systemie przesuwnym jak i na zawiasach.

Funkcjonalna szafa to taka, w której wyposażenie jest rozplanowane tak, aby każda rzecz znajdowała się w optymalnym miejscu. Planując projekt szafy należy zwrócić uwagę na to, aby po każdą rzecz można było z łatwością sięgnąć. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów tj: drążki, poziome czy pionowe, wysuwane kosze, uchwyty na wieszaki, szuflady, zaprojektowane z myślą o konkretnych przedmiotach.

Oferujemy wysokiej jakości szafy na wymiar w Poznaniu

Dla osób mieszkających w wielkopolsce, które poszukują solidnej szafy na wymiar Poznań z pewnością ma wiele do zaoferowania. Korzystając z naszych usług, osoby z Poznania i okolic mogą liczyć na niezobowiązujący pomiar pomieszczenia oraz wycenę wykonania szafy. Szczególną wagę przykładamy do solidnego wykonania naszych mebli, dlatego zapewniamy dwuletni okres gwarancyjny na każdy wykonany przez nas produkt. Staramy się również, aby dla poszukujących szafy na wymiar Poznań stanowił dobre miejsce, żeby znaleźć to czego się potrzebuje. Udowadniamy, że w dużym mieście nadal można oferować konkurencyjne ceny. Dzięki temu na tle innych miast wojewódzkich, w których nabyć można szafy wnękowe na wymiar Poznań znajduje się w czołówce, jeżeli chodzi o oferty najkorzystniejsze cenowo.

Jeżeli interesują Państwa szafy wnękowe Poznań stanowi dobry kierunek poszukiwań także ze względu na podążanie za najnowszymi trendami. Oferujemy nowoczesne wzornictwo, które opiera się na bieżących trendach w projektowaniu mebli, ale także na wysokiej jakości materiałach, z których korzystamy. W naszej ofercie znajdują się najmodniejsze desenie płyt laminowanych. Posiadamy również wszelkie inne elementy, które są zarówno funkcjonalne, jak i ozdobne, na przykład zawiasy oraz uchwyty.

Szafy przesuwne, wolnostojące czy wnękowe – które wybrać?

Projektowanie na wymiar ma szczególne znaczenie w przypadku szaf, ponieważ to one zwykle stanowią największy gabarytowo element wyposażenia naszego domu. Prawdopodobnie dlatego tak dużą popularność zyskały szafy przesuwne na wymiar Poznań nie stanowi w tym przypadku żadnego wyjątku. Nadal nie brakuje jednak zwolenników szaf wolnostojących oraz szaf z tradycyjnie otwieranymi drzwiami. Jakie są zatem zalety poszczególnych rozwiązań?

Szafy wnękowe – słyną z największej oszczędności cennej przestrzeni. Zwykle wykorzystują mało użyteczne wnęki w pomieszczeniach, dzięki czemu pokój zyskuje kształt kwadratu lub prostokąta. Wśród mebli takich jak szafy wnękowe na wymiar Poznań zyskał szczególną renomę. Poznaniacy cenią sobie ergonomiczne garderoby, dlatego szafy wnękowe produkowane w tym mieście mają wiele zastosowań. Przejawia się to w dostępie do półek o różnej wysokości, a także szuflad, wieszaków i ukrytych schowków.

Szafy wolnostojące – decydują się na nie w szczególności osoby, w których mieszkaniach trudno wygospodarować przestrzeń na szafę wnękową. Szafy wolnostojące to również doskonałe rozwiązanie dla osób preferujących klasyczny wystrój wnętrza. Większość szaf wnękowych decyduje o nowoczesnym designie domu, co nie zawsze dobrze komponuje się z elementami wystroju w stylu retro. Kolejna zaleta szaf wolnostojących to fakt, że można łatwo zabrać je do nowego mieszkania podczas przeprowadzki.

Szafy przesuwne – osoby, które interesują szafy przesuwne na wymiar Poznań może mile zaskoczyć. W naszej ofercie znajdują się szafy przesuwne zarówno wnękowe, jak i wolnostojące. To spore udogodnienie dla osób, którym zależy na wygodzie związanej z korzystaniem z drzwi przesuwnych. Bardzo popularne są w szczególności drzwi przesuwne w formie lustra.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu szafy na wymiar?

Szafa na wymiar stanowi zakup na wiele lat, dlatego warto dokonać mądrego i satysfakcjonującego wyboru. Kluczem do nabycia wymarzonej szafy na wymiar jest wyselekcjonowanie odpowiedniego wykonawcy. Podczas przeglądania ofert każdej z rozważanych firm powinni Państwo zwrócić uwagę przede wszystkim na:

Jakość wykonania – pamiętajmy, że atrakcyjna cena to nie wszystko. Liczy się również estetyka i trwałość szafy. Szczególnie jeśli chodzi o szafy przesuwne na wymiar Poznań odznacza się wysoką jakością mebli. Pozyskujemy materiały od renomowanych producentów, takich jak SWISS KRONO, Bonari oraz Blum.

Poczucie estetyki oraz dbałość o detale – liczne katalogi prezentujące piękne szafy wnękowe Poznań wskazują jako jedną z topowych lokalizacji w Polsce. Estetyczne projekty mebli mamy we krwi.

Zaangażowanie w projekt i termin realizacji – Szanujemy indywidualne wizje naszych klientów, ale możemy również służyć radą dla osób, które nie są jeszcze w stu procentach zdecydowane co do konkretnego projektu szafy. Po podpisaniu z nami umowy mogą Państwo cieszyć się nowym meblem w swoim domu już w ciągu najbliższych czterech tygodni.