Realizacje

Szlachetny dąb w prostym wydaniu

Klasyczna dębowa komoda, mimo prostoty nadaje się zarówno do wnętrz rustykalnych jak i nowoczesnych, nadając im wyjątkowej elegancji. Atutem komody jest jej wszechstronność, ponieważ pasuje ona, niezależnie od tego czy jest to salon lub sypialnia.

KOMODA W KOLORZE ANTYCZNEGO DĘBU

Design i funkcjonalność w jednym

Zobaczcie Państwo naszą ostatnią realizację cudownej szafy malowanej proszkowo.

Szafa jest to jeden z tych mebli, który charakteryzuje się największą pojemnością w naszym mieszkaniu. Czy funkcjonalność może iść w parze z nowoczesnym designem? Oczywiście że tak!.

SZAFA W ZABUDOWIE – DRZWI MALOWANE PROSZKOWO NA KOLOR ANTRACYT PLUS PODZIAŁ

Szafka łazienkowa pod umywalkę

Łazienka jest to miejsce w którym liczy się każdy centymetr podłogi. Dołączamy do naszej realizacji przepiękną oraz bardzo funkcjonalną szafkę łazienkową, która pomieści wszystkie przedmioty higieny osobistej i nie tylko.

Jesteśmy w stanie dostosować meble do Twoich potrzeb oraz przestrzeni!

Szafka łazienkowa pod umywalkę

Szafa z drzwiami przesuwanymi oraz lustrem

Kolejna realizacja szafy na wymiar, dostosowanej do własnych preferencji. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą szafę wnękową oraz wolno stojącą, tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń do tego przeznaczoną

Skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy Ci zbudować wymarzoną garderobę!

Zabudowa RTV

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną realizację – zabudowę RTV. Meble wolnostojące tego typu idealnie nadają się do salonów oraz sypialni, gotowe pomieścić wiele przedmiotów.

Jeśli spodobało się Państwu taka zabudowa, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Zabudowa skosów w pokoju dziecięcym

Przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji – zabudowa wnęki w pokoju dziecięcym. Taka realizacja to sposób na efektywne wykorzystanie całej powierzchni pokoju.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli podobają Ci się nasze projekty zabudowy wnęk!

Zabudowa wnęki pod schodami

Przedstawiamy jedną z naszych realizacji – zabudowę wnęki pod schodami w domu jednorodzinnym. Półki pod schodami to duże możliwości magazynowania przedmiotów niezbędnych w codziennym użytkowaniu domu.

Zapraszamy do kontaktu po darmowy projekt i wycenę. Wspólnie dobierzemy rozwiązanie i materiały dopasowane do Państwa potrzeb.